Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve habit

“Priftin e vrau Meta me Berishën, rrezikohet Tom Doshi”, ish-badigardi i Berishës habit me konspiracionin e tij

Ish-badigardi i Berishës Izet Haxhija ka gjetur vend për teori konspiracioni pas lajmit se Dritan Prifti ndërroi jetë pas një lufte të gjatë me leuçeminë.Duke aluduar mbi vdekjen e ish-ministrit ai ka lënë të kuptohet se ndaj tij ka patur një komplot nga dy “malsorët” siç janë Berisha dhe Meta…shtype …

Artikulli i plotë »