Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve gruan

‘Çartet’ krejt Kimete Berisha “godet” Ramushin dhe gruan e tij, Anitën: Ti Rambo dhe…, duhet me…

Dje e sot u raportua se kryeministrit të Kosovës i është refuzuar viza nga Ambasada e SHBA-së në Kosovë, për të udhëtuar drejt Amerikës.Mediat e vendit raportuan për këto pretendime, ndërsa Ramush Haradinaj nuk i ka mohuar raportimet mediale, por ka thënë se do të pres për vizë derisa t’ia …

Artikulli i plotë »

Burri akuzon gruan në emision: Punon në lokale nate në Zvicër/ Ja ç’i thotë ajo

Dy ish-bashkëshortë janë konfliktuar gjatë ditës së sotme në emisionin ‘Me zemër të hapur’, për shkak të kujdestarisë së vajzës 7-vjeçare që ata kanë pasur nga martesa së bashku. Në studion e emisionit është paraqitur Mariglen Greca nga fshati Baldushk i Tiranës, i cili pretendon se ish-bashkëshortja e tij Flutura …

Artikulli i plotë »

Ndodh kjo tragjedi, një javë pasi martohet Alberti e vret gruan, arsyeja “Qesharake”

Albert Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë.Alberti i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se gjatë …

Artikulli i plotë »

Në shtrat me gruan dhe 6 të tjera, burri: Kjo marrëdhënie më shpëtoi martesën (Video)

Në shtrat me gruan dhe 6 të tjera, burri: Kjo marrëdhënie më shpëtoi martesën Krijuesi i robotëve të seksit me inteligjencë artificiale shprehet se, kryerja në mënyrë të rregull e marrëdhënieve seksuale me to i ka rregulluar martesën…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e …

Artikulli i plotë »