Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve gruaja

Ndodh tani Tmerr në Elbasan: Gruaja dhe vajzat rrihen barbarisht nga xhaxhai, prokuroria i jep urdhër mbrojtje burrit

Tmerr në Elbasan: Gruaja dhe vajzat rrihen barbarisht nga xhaxhai, prokuroria i jep urdhër mbrojtje burrit Histori e tmerrshme në Elbasan. Gruaja dhunohet nga vëllai i burrit, dhe vajzat nga xhaxhai i tyre. Por prokuroria i jep urdhër mbrojtje burrit. Vera Kodra me origjinë nga Orenja e Librazhdit kërkon ndihmë …

Artikulli i plotë »

LAJM EXLUZIV: Para disa muajve u varros bashkë me të bijën që e vrau,por do te shokohesh se çfar tha gruaja e Sami Veselit

Efundit..Ferizaj/E fundit / Në Dremjak të Ferizajt u varros para 1 muaji Sami Veseli bashkë me të bijën që e vrau vetë. Familjarët dhe miqtë e kanë një mirëkuptim për burrin që la të plagosur rëndë gruan. Thonë se gjithë këtë e bëri për të ruajtur moralin.. per me shume …

Artikulli i plotë »