Saturday , 25 November 2017

Arkivat e etiketimeve gruaja

Flet gruaja e Elvis Naçit: Ç’mendoj për deklaratat e tim shoqi për femrat

Deklarata e imamit, Elvis Naçi, për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore ka disa kohë që po qarkullon në media. Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin “n’Kosovë show” teksa ka zbuluar më shumë rreth deklaratës së tij. Mirëpo, nga fundi i intervistës, në studio u shfaqën surprizë bashkëshortja, Fatma dhe …

Artikulli i plotë »

Prekëse: Gruaja e sëmurë me kancer shfrytëzon momentet e fundit të jetës – përshëndetet me të birin me sindromën Down (Foto/Video)

Një grua e sëmurë rëndë është përballur me një situatë shumë të pakëndshme – ajo është përqafuar dhe përshëndetur për herë të fundit me birin e saj me sindromën Down.29-vjeçares Sammi Fox i kanë mbetur edhe pak ditë jetë, pasi u diagnostifikua me kancer…shtype reklamen per te shikuar videon dhe …

Artikulli i plotë »