Sunday , 21 January 2018

Arkivat e etiketimeve godet

Godet Erdogan: Ne Kosovë ka politikanë “fëlliqësira”, Kosova duhet te jete Stambolli i dytë

Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan, ka bere një deklarate interesante ne lidhje me politikanet e Kosovës, duke i quajtur si njerëz te fëlliqtë te cilët vetëm vjedhin.“Është turp se si Kosova nuk ka ecur përpara kjo duhet te ndëshkohet, populli i Kosovës është popull bujar e punëtor por se nuk …

Artikulli i plotë »

Godet Taip Erdogan, Ja çka ju thotë serbëve për Shqiptarët (Video)

Në një intervistë për ArnavudAgencyExpress, kryetari i shtetit të Turqisë ka shprehur hapur mendimin e tij dhe simpatinë ndaj Shqiptarëve, duke thënë se Shqiptarër fillimisht duhet ti bashkojnë trojet pastaj të bëhen pjesë e Bashkimit Europian.Ai mes tjerash kishte theksuar se shqiptarët dhe boshnjakët janë aleatët e Turqisë dhe se …

Artikulli i plotë »

‘Çartet’ krejt Kimete Berisha “godet” Ramushin dhe gruan e tij, Anitën: Ti Rambo dhe…, duhet me…

Dje e sot u raportua se kryeministrit të Kosovës i është refuzuar viza nga Ambasada e SHBA-së në Kosovë, për të udhëtuar drejt Amerikës.Mediat e vendit raportuan për këto pretendime, ndërsa Ramush Haradinaj nuk i ka mohuar raportimet mediale, por ka thënë se do të pres për vizë derisa t’ia …

Artikulli i plotë »