Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve gjithe

Publikohet edhe kjo me ne fund / Të gjithë donin të shpëtonin kokën në sulmin terrorist, por veprimi i këtij burri po “çmend” internetin..

Duke marrë parasysh frikën dhe terrorin që ka pushtuar londinezët natën e sulmeve terroriste, një burrë ka dalë jashtë rrymës. Ai filloi t’i ikte rrezikut mjaft i qetë me një gotë birrë në dorë dhe e mbante atë me kujdes që të mos i derdhej. Burri sypatrembur është kthyer në …

Artikulli i plotë »

Njoftim për gjithë mërgimtarët: Merreni shëmbull këtë kosovar, ja çka bëri ai në Gjermani

Fatos Xhafolli, një shtetas shqiptar i Kosovës është pronar i restorantit “Nuovo Mario”. Ai para 25 vjetësh ishte prapa banakut, kurse tani është ‘bosi’, shkruan “sueddeutsche.de”. Restoranti italian është shumë i vizituar në Berlin, duke njëri nga restorantet më të mira në vend, përcjell albinfo.ch. “Nuovo Mario” është njëri nga …

Artikulli i plotë »

Çlirohuni: Vjen lajm i madh për gjithë mërgimtarët, nuk do ta besonit kurrë se kush u arrestua (Foto/Video)

Pas raportimeve në media, po raportohet se personi i dyshuar i cili plaçkiste mërgimtarët në Serbi është arrestuar nga Polcia e Serbisë.mergimtar Deri me tanini Policia e Serbisë nuk ka lëshuar asnjë deklaratë lidhur me këto raportime, derisa të till artikuj kanë filluar të shpënrdahen me të madhe. Nga ana …

Artikulli i plotë »

E pa besueshme / Ky Demi kishte qenë gjithë jetën në zinxhirë – Shikoni reagimin e tij, pasi lirohet nga aty (Video)

Demat dhe në përgjithësi kafshët shtëpiake, në shumë pjesë të botës jetojnë në kushte të tmerrshme nëpër ferma. Ata janë të bllokuar në hapësira të vogla, dhe jeta e tyre shpeshherë është e mbushur me dhimbje dhe vuajtje.Për ta dëshmuar këtë, përcjell Telegrafi, ju mund të gjeni edhe pamje në …

Artikulli i plotë »