Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

E dhimbëshme..:Fshati braktis varrimin e 29-vjeçares, por të gjithë shkojnë të vrasësi i saj..(Video)

Familja Çanaku në fshatin Kryekuq të Divjakës e ka patur të vështirë të hapë këtë të martë dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit Jonidën, vajzën e vogël të shtëpisë, të ndarë nga jeta 3 ditë më parë.Ka qënë e vështirë për familjarët të pranojnë lidhjen e …

Artikulli i plotë »

Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë (Video)

Mirëmbajtja dhe garancioni është paraparë për një periudhë tri vjeçare. Çmimi i kontratës kap vlerën e 239,898.98 €. Ky aplikacion do t’iu mundësojë kandidatëve të cilët i nënshtrohen provimit për patent shoferi në testimin teorik që në mënyrë elektronike (nëpërmes kompjuterit) të plotësojnë testin dhe të marrin rezultatin. Aplikacioni do …

Artikulli i plotë »

Skandal: Genta Ismajli me këtë rrëfim në emision i la të gjithë gojë hapur, “Para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se…

Siç njihet në estradën shqiptare Genta Ismajli është një ndër femrat e bukura dhe provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Dhe ajo në emision tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, …

Artikulli i plotë »