Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Alaramohen gjithë mërgimtarët kosovarë: Ja çka i ndodhi sonte dy kosovarëve në kufi me Serbinë, mos bini nepër Serbi

Doganierët serbë në pikëkalimin Serbi – Kosovë, Merdar kanë ndaluar dy shqiptarë kosovarë të fusin në Kosovë 120 mijë euro, përcjell lajmin e agjencisë serbe srna gazeta “blic” e Beogradit, transmeton Koha.net. Sipas këtij lajmi, në Merdar sot pasdite arriti minibusi me tabela gjermane me gjashtë pasagjerë që udhëtonin nga …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Ky është kandidati i AAK-së që befasoj të gjithë me vota, e i cili siguroj ulsen në Kuvend!

Kandidati për deputet nga AAK-ja, Shkumbin Demaliaj, ka fituar votat për të qenë deputet në Kuvendin e Kosovës. Demaliaj, ka qenë deputet edhe në një mandat tjetër, shkruan Gazeta NewBorn. Demaliaj ka befasuar me rezultat dhe me votat e fituara, ai është prej tre deputetëve të AAK-së që ka marr …

Artikulli i plotë »