Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni VIDEO

Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni….Valltarja bombastike Kallashi befason me një deklarate interesante. Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Gjithashtu publikut u …

Artikulli i plotë »

Skandal: Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar e bëj rregullisht , nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Video)

Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, Kallashi si valltare e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Publikut u ka interesuar se me cilin person eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie,tani zbulohet se kush …

Artikulli i plotë »

Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë / Pamje

Me datën 2 janar 2018 u nënshkrua kontrata për projektin “e–testimi”, në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe kompanisë përfituese “PBC” shpk.Në këtë kontratë parashihet kalimi i mbajtjës së provimit teorik për patent shofer nga forma manuale e deri tanishme, në atë elektronike, shkruan Gazeta NewBorn..per me shume kliko ne …

Artikulli i plotë »

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njoftonGazeta NewBorn.Por publiku u befasua derisa Xhensika …

Artikulli i plotë »

E dhimbëshme..:Fshati braktis varrimin e 29-vjeçares, por të gjithë shkojnë të vrasësi i saj..(Video)

Familja Çanaku në fshatin Kryekuq të Divjakës e ka patur të vështirë të hapë këtë të martë dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit Jonidën, vajzën e vogël të shtëpisë, të ndarë nga jeta 3 ditë më parë.Ka qënë e vështirë për familjarët të pranojnë lidhjen e …

Artikulli i plotë »

Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë (Video)

Mirëmbajtja dhe garancioni është paraparë për një periudhë tri vjeçare. Çmimi i kontratës kap vlerën e 239,898.98 €. Ky aplikacion do t’iu mundësojë kandidatëve të cilët i nënshtrohen provimit për patent shoferi në testimin teorik që në mënyrë elektronike (nëpërmes kompjuterit) të plotësojnë testin dhe të marrin rezultatin. Aplikacioni do …

Artikulli i plotë »