Saturday , 16 December 2017

Arkivat e etiketimeve futet

Tronditen pushuesit në Lezhë/ Kamioni futet në ujë dhe… nuk do ta besoni atë që bëri (Foto)

Pushuesit në Shqipëri këtë vit, si duket do të largohen të pa kënaqur. Në Tale të Lezhës është parë një kamionçinë që shkarkon plehrat m’u në bregdet, pranë plazhistëve. Mirë që dikush jep lejen për shkarkimin e plehrave aty, por si nuk ngrihen qytetarët që janë prezentë për ta bllokuar …

Artikulli i plotë »

Tearcë/Pronari në Zvicër, dikush futet në shtëpi në 6 të mëngjesit, kamerat e sigurisë e filmojnë (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në vendlindje ka instaluar kamerat e sigurisë, njofton Tetova News. Sot në mëngjes, rreth orës 6 të mëngjesit, dilush është futur në shtëpi. Familja është e interesuar …

Artikulli i plotë »

Momenti kur policia futet në shtëpinë e pedofilit që abuzonte seksualisht me fëmijë, dhe pamjet i transmetonte live në internet (Foto/Video)

Në internet ka filluar të qarkullojë një video e arrestimit të pedofilit David Timothy Deakin 53-vjeç, në të cilin shihet se në çfarë kushte kishte jetuar ky përbindësh që kishte abuzuar seksualisht me fëmijët, dhe pamjet i kishte transmetuar live në internet. Në ditën e 20 prillit forca të shumta …

Artikulli i plotë »

Plas seksi në Big Brother/ Olsi futet mes këmbëve të Fiorentinës dhe fillon “punën”

Vetëm rreth 30 minuta më parë janë shkelur përsëri rregullat e spektaklit “Big Brother Albania”. Olsi dhe Fiorentina kanë kryer përsëri marrëdhënie në mes të ditës dhe kamerat i kanë fokusuar gjatë aktit. Ata ishin të mbuluar por veprimet duken mjaft qartë dhe nuk kanë nevojë për ndonjë koment. Kjo …

Artikulli i plotë »