Tuesday , 16 January 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Kur Ka Qenë Hera E Fundit Që Ke Kryer Marrëdhënie Me Një Mashkull, Diellza Kolgeci Befason Me Përgjigjen e saj… (Video)

Ishte zgjedhur vajza më e bukur në Kosov në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar. Ndonëse shumë kush mund të ketë …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur ….

Tragjedi e Madhe: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur …. Sapo ka ndodhur kjo tragjedi e madhe ku sipas mediave zvicrane mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 12:15 nga Aeroporti i Cyrihut është rrëzuar.Sipas të dhënave aeroplani është rrëzuar …

Artikulli i plotë »

E fundit / Vdes Ministri, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës

Ministri i Shëndetësisë i Tunizisë, Slim Chaker, ka vdekur nga sulmi në zemër teksa po vraponte në një maratonë për bamirësi, për të ndihmuar në luftimin e kancerit. Chaker, 56-vjeçar, u sëmurë pasi i vrapoi 500 metra, dhe vdiq në një spital ushtarak, njofton Ministria e Shëndetësisë e Tunizisë. Kryeministri …

Artikulli i plotë »

Pyetet Kur Ka Qenë Hera E Fundit Qe Ka Kryer Marrëdhënie Me Nje Mashkull, Diellza Befason Me Përgjigjen!(Video)

Ishte zgjedhur Miss Kosova në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë.Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar.Ndonëse shumë kush mund të ketë dëshiruar ta ketë në krah, Diellza …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit-Rrëzohet aeroplani Wizzair Flight 407 32 në Frankfurt, DE– Tirana, AL (VIDEO)

Mësohet se një aeroplan i kompanis Wizzair nisur sod ora 08.15 nga Aeroporti i Frankfurt, DE në drejtim të Tirana, AL është rrezuar ne afersi te Ljublanes. Alitalia Flight 407 32S Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 10.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Aeroplani është goditur, Klikoni ne …

Artikulli i plotë »

LAJMU FUNDIT: Pas vrasjes së Florencit, ja çka i ndodh policisë franceze nga shqiptarët (Pamje)

Grupi i hakerave “Anonymous Albania” ka sulmuar faqen zyrtare të policisë së shtetit francez, në shenjë revolte dhe hakmarrje për vdekjen e Florenc Beqirajt.Faqja zyrtare online e Policisë Franceze është e paaksesueshme për shkak të sulmit të hakerave shqiptarë të cilët kanë dhe një mesazh për Francën dhe politiken shqiptare.Në …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Florenci nuk është i vetmi! Ja kush është 21-vjeçari që u vra sot në Francë dhe sot pritet të…(Video)

Shkodrani Florenc Beqiri, 23 vjeç, nuk është rasti i parë i një të riu shqiptar që humb jetën në Francë në rrethana tragjike. Ky që shikoni në këtë foto është një tjetër shqiptar, që humbi jetën në këtë shtet, e që pritet të mbërrijë i pajetë në atdhe. Annecy të …

Artikulli i plotë »