Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve fundit

Lajmi Fundit : E FUNDIT / Harrojini koalicionet sapo erdhi një lajm shumë I mirë për liberalizimin e vizave

Ministrja në largim, Mimoza Ahmetaj, ka thënë se një ndër pikat kryesore që do të vendosen në agjendën e Qeverisë dhe legjislativit të ardhshëm do të jetë liberalizimi i vizave. Një ndër pikat kryesore që do të vendosen në agjendën e Qeverisë dhe legjislativit të ardhshëm do të jetë liberalizimi …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / “Kape q*a motrën”, përleshen tifozeritë në mes të Tiranës

Ndeshja mes Partizanit dhe Botevin Plovdiv është shoqëruar me incidente. Të parët që kanë nisur provokimet kanë qenë bullgarët pasi janë ndalur në Qafë-Thanë të dehur dhe të armatosur. Nga ana tjetër tifozët e Partizanit i kanë pritur të futen në Tiranë për t;ju kundërpërgjigjigjur. Në videon e mëposhtme shihet …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit / Shqiptari nga Kosova shokon Gjermaninë: Vret vajzën arsyeja tmerruese!!

Sipas zyrtarëve të policisë gjermane, në orët e hershme të mbrëmjes të së premtes, janë dëgjuar të shtëna në Bavari. Kjo i ka alarmuar fqinjët të cilët e kanë njoftuar policinë për ndodhinë.Oficerët e policisë, Kryqi i Kuq dhe ambulanca kishin shkuar menjëherë në vendngjarje, por ishte shumë vonë për …

Artikulli i plotë »