Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve fundit

Lajmi Fundit: Tragjedi në Gjermani, vritet në dasëm 30 vjeçari nga Maqedonia…FOTO

Gjatë një sulmi me thikë në një dasëm, në rrethinën Baden-Württemberg të Gjermanisë, ka vdekur një shtetas 30-vjeçar i Maqedonisë. Tridhjetepesëvjeçari i dyshuar fillimisht ishte arratisur, por policia gjermane e ka arrestuar dhe tashmë gjendet në paraburgim. Motivi i vrasjes së ndodhur gjatë të shtunës në lokacionin Riederich, duhet të …

Artikulli i plotë »

E Fundit: Nusja që helmoi vjehrrën, flet burri: Natën e parë të martesës hodhi jod në çarçafë, bënte si e virgjër

“Më tha që ishte e virgjër, por në çarçafë hodhi jod për të më hedhur hi syve”. Kështu rrëfehet Donald Stafa bashkëshorti i Elda Stafës e cila një javë më parë tentoi të helmonte vjehrrën e saj Arianën duke i hedhur insekticid në gotën e kosit. Donaldi 20 vjeç nga …

Artikulli i plotë »