Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve fotot

15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë. 15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak …

Artikulli i plotë »

Fotot që fshehu komunizmi. Do ngeleni me ‘gojë hapur’ me Shqipërinë e diktaturës (FOTO)

Periudha e diktaturës ka qenë pikërisht ajo që na izoloi nga bota e jashtme. Shumë pak të huaj e vizitonin Shqipërinë komuniste. Më të shumtë ishin të huajt që kishin projekte dhe kishin mundësi ta vizitonin Shqipërinë. Një nga ata persona ishte edhe fotografi Erik Steward. Ai e vizitoi Shqipërinë …

Artikulli i plotë »