Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve exluzive

Exluzive sapo dalin pamjet e tmerrshme kur Florenc Beqiraj masakrohet në burgun e Marsejës (Kujdes pamje të rënda)

Ekskluzive: Dalin pamjet e tmerrshme kur Florenc Beqiraj masakrohet në burgun e Marsejës….Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari mbahet gjallë vetëm përmes aparaturave. Beqiraj ishte në Francë prej dy vitesh e po përpiqej të përfitonte azilin. Ai është ndaluar nga policia dhe për …

Artikulli i plotë »

Exluzive / Urime Kosovë Shqipëri Maqedoni Qytetarët do të punojnë në Gjermani pa pasaportë të BE-së…Ja nga cila datë! (

Qytetarët e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë, Kosoves, Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës nga 1 janari 2018 do të munden të punojnë legalisht në Gjermani vetëm me dokumente të shteteve të tyre, respektivisht pa pasur pasaportë të BE-së, ky informacion është për hapur në rrjetet sociale,ku thuhet se qytetarët do të mund të …

Artikulli i plotë »

Exluzive / Dalin pamjet e tmerrshme kur Florenc Beqiraj masakrohet në burgun e Marsejës (Kujdes pamje të rënda)

Ekskluzive: Dalin pamjet e tmerrshme kur Florenc Beqiraj masakrohet në burgun e Marsejës….Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari mbahet gjallë vetëm përmes aparaturave. Beqiraj ishte në Francë prej dy vitesh e po përpiqej të përfitonte azilin. Ai është ndaluar nga policia dhe për …

Artikulli i plotë »

EXLUZIVE / Ish-banori i ‘Big Brother’ zbulon se ku fshihen armiqtë e Adelajdës

Me datë 28 tetor në mëngjes kishte ndërruar jetë ish-konkurrentja e ‘Big Brother Albania 2’ dhe gazetarja Adelajda Xhamani. Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte. Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i Lajmi.net. ka realizuar një storie për …

Artikulli i plotë »