Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve eshte

Vdiq pasi i dha lamtumirën dashurisë së jetës, ja kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin tragjik (Video)

Shqiptari Morsi Gjezi, 34-vjeç, ka ndërruar në një aksident të ndodhur paraditen e sotme në Italinë fqinjë. Ai po udhëtonte në autostradën e San Marinos me një automjet të ngarkuar me rreth 20 ton mbeturina të ngurta, teksa u përplas në bordurën mbrojtëse anësore. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari po …

Artikulli i plotë »

Hiti 2017: A e dini kush është Beqa? Po, djali i nanes së vetë – Ja reagimi i Jeta Xharres (Video)

Një video ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta NewBorn. Në këtë video shihet derisa gazetarja Jeta Xharra, pyet një person në emisionin e saj se a di kush është Beqa, derisa ai i përgjigjet ”Po, është djali nanës së vetë”, shkruan Gazeta NewBorn. E …

Artikulli i plotë »

Tallen me të, ata s’kanë dijeni se ajo është një kampione Kickbox-i, ja çfarë ndodh / VIDEO

Vajza është prezantuar si një fillestare tepër e ngathët, por në fakt ajo është një kampione “May Thai.” Duke u hequr se nuk ka njohuri mbi këtë fush, kërkonë në palestër nga instruktorët që të marr disa leksione, sipër ringut. Ata i thonë se është tepër herët për dyluftim, ndërsa …

Artikulli i plotë »

Shikoni çka i bën Mafia Greke Shqiptarit, është e tmerrshme (Video)

Shiko çka i bën Mafia Greke Shqiptarit, është e tmerrshme… Greqi- Gjendet i rrahur barbarisht në tokën greke shtetasi shqiptar Erjon Çaushaj.38-vjeçari është gjetur nga policia greke në fshatin Kallpaq pranë Janinës. 38- vjeçari u transportua nga Kakavija me një ambulancë të Gjirokastrës drejt qytetit e Fierit dhe për shkak …

Artikulli i plotë »

Harrojeni Kallashin dhe Shkëndijen, kjo është kosovarja që ju çmend (Foto)

Harrojeni Kallashin dhe Shkëndijen, kjo është kosovarja që ju çmend (Foto) NUK ËSHTË AS KALLASHI E AS SHKËNDIJE MUJAJ. ËSHTË ARLINDA HOTI, VAJZA QË PO ÇMEND RRJETET SOCIALE, TRANSMETON EXPRESS. SHQIPTARE, POR QË JETON NË SUEDI, ARLINDA NUK KA FOTOGRAFI QË NUK EKSPOZON TË PASMET……kliko mbi reklame qe te shfaqen …

Artikulli i plotë »