Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve eshte

Lajmi Fundit: Florenci nuk është i vetmi! Ja kush është 21-vjeçari që u vra sot në Francë dhe sot pritet të…(Video)

Shkodrani Florenc Beqiri, 23 vjeç, nuk është rasti i parë i një të riu shqiptar që humb jetën në Francë në rrethana tragjike. Ky që shikoni në këtë foto është një tjetër shqiptar, që humbi jetën në këtë shtet, e që pritet të mbërrijë i pajetë në atdhe. Annecy të …

Artikulli i plotë »

Ermali prezanton ‘vëllain’ e tij të cilin nuk e keni parë më herët…Nuk do ta besoni kush është…

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo. he ka fëmijë të cilën së bashku gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur. Ermali është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ai ka postuar një fotografi në të …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Ky është Genti i cili vdiq sot në Aeroportin e Prishtinës, ja çka punonte

E dhimbshme: Ky është Genti i cili vdiq sot në Aeroportin e Prishtinës, ja çka punonte…Sot gjatë ditës u raportua për një person të vdekur në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’. Ngjarja tragjike ndodhi pas një shpërthimi që ndodhi në aeroportin e prishtinës, ku ka edhe te vdekur tjerë, Kamerat …

Artikulli i plotë »