Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve eshte

Zbulohet kush do të jetë Kryeminster: Nuk është Ramushi, Hoti e as Albini, nuk do ta besni kush është(Foto)

Numrit të kandidatëve për kryeministër të Kosovës, iu shtua edhe një. Nuk është as nga asnjë parti politike, por nga një grup humoristësh të famshëm. Albin Kurtit të Vetëvendosjes, Avdullah Hotit të LDK-së dhe Ramush Haradinajt të AAK-së, po iu bashkëngjitet edhe Vedat Bajrami i Stupcave. Në profilin e tij …

Artikulli i plotë »

Dy vëllezërit e plagosur në Pejë sillen për t’u operuar në QKU, kjo është gjendja e tyre

Dy vëllezërit, me inicialet B.K. dhe N.K e plagosur sot në qytetin e Pejës, tashmë kanë mbërritur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ata për momentin janë duke iu nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjike. Kujtojmë se në pasditen e sotme katër persona janë plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri. Dy …

Artikulli i plotë »