Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve eshte

Shpërthen Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpatin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë..(Video)

Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpat Kasapin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë, e zura duke më tradhtuar me….Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti, duke e quajtur një fëmijë, dhe se nuk ishte i duhuri për …

Artikulli i plotë »

E ndalojnë për t’i bërë testin e alkoolit, policët tërhiqen kur shohin kush është në timon

Natën e ndërrimit të viteve Policia e Shtetit ka ndaluar disa makina duke i bërë testin e alkoolit. Zona ku është përqendruar më shumë është ajo e sheshit “Shqiponja”. Policia ka shpërndarë një video duke ndaluar një Fuoristradë dhe për çudi pasi shoferi bisedon me policët, largohet pa e bërë …

Artikulli i plotë »

Përplasen keq hoxhallarët Elvis Naçi dhe Shefqet Krasniçi, kjo është arsyeja!

Përplasen keq hoxhallarët Elvis Naçi dhe Shefqet Krasniçi, kjo është arsyeja! Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas. Hoxha Elvis Naçi, është …

Artikulli i plotë »

Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut… Ky është reagimi tij (Video)

Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut… Ky është reagimi tij Safete Mustafa është njëra nga dy motrat më të famshme, të njohura si Motrat Mustafa, shkruan ORAinfo. Ato të dyja ishin të pranishme në dasmën e moderatorit Labinot Gashi, të cilat u dukën shumë bukur …

Artikulli i plotë »

“Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën / Pamje

Një shtetas kosovar është arrestuar në Vlorë pasi ka tentuar të marrë peng tre persona dhe i ka dhunuar ata.Drejtoria e Antiterrorit në bashkëpunim me Policinë Vlorë një ditë më parë në qytetin bregdetar ka arrestuar në flagrancë shtetasit Dijar Xhema, 29 vjeç, lindur e banues në Mitrovicë, Kosovë.“Arrestimi i …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Më në fund e pranon Adelina Tahiri, “Po jam fejuar me biznesmenin Rus, Ai është një njeri shumë….

Ekskluzive: Më në fund e pranon Adelina Tahiri, “Po jam fejuar me biznesmenin Rus, Ai është një njeri shumë….Këto ditë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka qenë kryelajm në media. E shkak për këtë ishte pasi që ajo është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni Seryzha Markov. Dhe …

Artikulli i plotë »