Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve eshte

Stresi ofendon rëndë Flor Mumajesin: Edhe qeni është më besnik se ti (FOTO LAJM)

Të gjithë e kujtojnë sherrin banal mes Stines dhe Flori Mumajesit në prapaskenë për shkak të pikëve në Kënga Magjike. …Nëpër portale qarkulloi edhe lajmi se Stresi kishte ndërhyrë në konflikt për shkak të marrëdhënies së mirë më kantautorin, Florin.Por, ky i fundit postoi ditën e djeshme këngën e re …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Vjen arrestimi i parë per vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ja kush eshte vrasesi (Foto/Video)

Drejtori i policisë se Kosovës Shpend Maxhuni ne nje konferenc te përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj ka thëne se PK-ja ka informacionet e prejardhjen e veturës nga e cila është vrare Oliver Ivanoviq. Ndërsa Maxhuni ka thëne se AKI ka informacione edhe për emrat e mundshëm, …

Artikulli i plotë »

Befason MEDA: U ndava nga ish e fejuara, sepse e kuptova që ajo është duke më tradhtuar edhe atë me shokun më të….

Këngëtari Meda përpiqet ta ruaj një stil elegant, burrëror dhe të mos dal shumë nga vetja. Këngët e tij kryesisht kanë të bëjnë me dashurinë, vuajtjen, lotët. Ndërda Edhe gruaja e këngëtarit, Lulja, zakonisht është elegante dhe serioze në paraqitjen e jashtme. Në një intervistë këngëtari Meda ka folur për …

Artikulli i plotë »

Si është e mundur : Çani e pyet troç Rita Petron, a e ke bërë me vëllain tënd?…

Shkrimtarja Rita Petro është vënë në lupën e kritikave të ndjekësve të saj dhe publikut për poezinë e saj që flet për një raport seksual me vëllain.E ftuar në “Zonë e Lirë”, Rita Petro u është përgjigjur pyetjeve pa filtër të Çanit i cili nuk ka kursyer asgjë.Gjatë intervistës, Çani …

Artikulli i plotë »