Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve eshte

Kush është politikani shqiptar që pagoi prostitutën 3 000 për një natë? (VIDEO)

Kush është politikani shqiptar që pagoi prostitutën 3 000 për një natë? (VIDEO)dd Kuriozitete Prostitucioni është rikthyer në vëmendjen e shqiptarëve pas zërave për legalizimin e tij. Aktualisht, ai treg funksionon shumë mirë duke prodhuar gjithashtu edhe të ashtuquajturat “prostitutat e luksit”…per me shume kliko ne reklam per te par …

Artikulli i plotë »

Babai i pilotit të Formula 1, ky është pronari super miliarder i jahtit të ankoruar në Durrës (VIDEO LAJM)

Një jaht gjigant është ankoruar këto ditë në portin e Durrësit duke gjallur jo pak admirim dhe kureshtje tek punonjësit. Jahti quhet Faith dhe i përket një miliarderi kanadez. Albeu.com zbuloi se jahti është në pronësi të mliarderit kanadez Laërence Stroll. Ai shtrin aktivitetin e tij në fusha të ndryshme …

Artikulli i plotë »

U ulet meshkujve në prehër për t’i testuar, reagimi i të fundit është më i “veçanti” nga të gjithë (Video)

Lojërat në rrjetet sociale s’kanë fund. Çdo ditë shohim kamera të fshehta dhe “kurthe” për të testuar partnerët dhe shoqërinë në tërësi me eksperimente të ndryshme. Mirëpo, ideja kësaj radhe ka qenë ajo se si do të reagojnë meshkujt nëse një femër u ulet në prehër. Vajza shkon t’u ulet …

Artikulli i plotë »

Kjo është këngëtarja që e ka kënduar e para “Moj Hatixhe” (Video)

Kënga Moj Hatixhe N’shami T’kuqe një ndër këngët që është konsideruar si perlë e këngës së mirëfilltë popullore, që ndër vite është përpunuar nga artistë këngëtarë të ndryshëm të estradës kombëtare shqiptare, shkruan Kosovarja. Përndryshe, kjo këngë e viteve 60/70 është një këngë e rrethit të Hasit që për herë …

Artikulli i plotë »