Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve eshte

EKSKLUZIVE: Vjen arrestimi i parë per vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ja kush eshte vrasesi (Foto/Video)

Drejtori i policisë se Kosovës Shpend Maxhuni ne nje konferenc te përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj ka thëne se PK-ja ka informacionet e prejardhjen e veturës nga e cila është vrare Oliver Ivanoviq. Ndërsa Maxhuni ka thëne se AKI ka informacione edhe për emrat e mundshëm, …

Artikulli i plotë »

Befason MEDA: U ndava nga ish e fejuara, sepse e kuptova që ajo është duke më tradhtuar edhe atë me shokun më të….

Këngëtari Meda përpiqet ta ruaj një stil elegant, burrëror dhe të mos dal shumë nga vetja. Këngët e tij kryesisht kanë të bëjnë me dashurinë, vuajtjen, lotët. Ndërda Edhe gruaja e këngëtarit, Lulja, zakonisht është elegante dhe serioze në paraqitjen e jashtme. Në një intervistë këngëtari Meda ka folur për …

Artikulli i plotë »

Si është e mundur : Çani e pyet troç Rita Petron, a e ke bërë me vëllain tënd?…

Shkrimtarja Rita Petro është vënë në lupën e kritikave të ndjekësve të saj dhe publikut për poezinë e saj që flet për një raport seksual me vëllain.E ftuar në “Zonë e Lirë”, Rita Petro u është përgjigjur pyetjeve pa filtër të Çanit i cili nuk ka kursyer asgjë.Gjatë intervistës, Çani …

Artikulli i plotë »