Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve emision

E Papritur: Luana Vjollca pyetet në emision live, “A ke bërë marredhenie me ish të dashurin Adrian Gaxhen?? ja përgjigja e Luanes që e befasoi gjithë publikun

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Ndërsa Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një emision …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Luana Vjollca pyetet në emision live, “A ke bërë marredhenie me ish të dashurin Adrian Gaxhen?? ja përgjigja e Luanes që e befasoi gjithë publikun

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Ndërsa Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një emision …

Artikulli i plotë »

Hakmerret në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti. Ai nuk ishte i duhuri për mua, unë dëshiroja një mashkull të fortë. Ajo thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Nervozohet Shpëtim Desku Thyen Tavolinën Kur Hyjn Zhutat Në Emision (VIDEO)

Nervozohet Shpëtim Desku Thyen Tavolinën Kur Hyjn Zhutat Në Emision (VIDEO)Emisioni i fundit nKosovë Show për vitin 2017 u përmbyll me vëllezërit Agaj, të njohur si zhutat. Ata hynë në emision të „paftuar“ dhe sollën një atmosferë të zjarrtë patriotike.Te ftuar të tjerë ishin këngëtari Xhela dhe Labinot Gashi, ku …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »

Blerim Destani refuzon në emision Bleona Qeretin: Jam i dashuruar dhe i lumtur, por shikoni si ja kthen Bleona…(Pamje)

Blerim Destani është një nga meshkujt shqiptarë për të cilin vajzat lënë kokën, por me siguri të gjitha tani do të zhgënjeheni kur t’ju themi se aktorit ja kanë rrëmbyer zemrën. Këtë Blerimi e ka pranuar sot, i ftuar në emisionin e Ermalit, kur një komentues në rubrikën “E pyeti …

Artikulli i plotë »