Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve djali

Djali nga Elbasani bën propozimin me të bukur që keni parë ndonjëherë, shikoni rrëfimin e tij mahnitës (VIDEO)

“Dashuria është ajo që lëviz diellin e yjet e tjera”, është ky përkufizimi që i bën dashurisë Dante në Komedinë Hyjnore. Dashuria është ndjenja më e fuqishme që ekziston, motori i vërtetë i botës, është ajo që na bën që të zgjohemi çdo mëngjes me një qëllim, ajo që na …

Artikulli i plotë »

ALARM.. “Djali im vdiq nga kjo bimë helmuese”, kujdes fëmijët i vret për 1 minutë dhe të rriturit për 15

Pasi i ndodhi fatkeqësia me fëmijën e saj, nëna e djaloshit e shpërndau këtë informacion për të gjithë që të ruajnë fëmijët dhe veten nga kjo lule vdekjeprurëse. Historia e trishtë e jetës së saj filloi atëherë kur Esteban, djali i saj 5 vjeç po luante me këtë bimë, madje …

Artikulli i plotë »

Harroni vdekjen e Lavdrim Muhaxherit.. Tronditet SHQIPERIA vdes djali i… (VIDEO+FOTO)

Silvestër Muçaj, djali i vetëm i ish-pronarit të Universitetit “Kristal”, Ahmet Muçaj është ndarë nga jeta në moshën 23-vjeçare. Mësohet se shkak për vdekjen e të riut është bërë një sëmundje e rëndë nga e cila vuante prej kohësh, edhe pse kishte kryer dy ndërhyrje kirurgjikale. Familja humbi dje djalin …

Artikulli i plotë »

Eliona Pitarka bën makeup live në instagram, por komenti:’ Si të q** djali deputetit… në Spanjë’ i prish ditën (Foto)

Aktorja seksi e Apartamentit 2XL është e ‘cmendur’ pas Instagramit, aq sa sot në një video live, ajo fillon e bën makeup para fansave. Por ishte një koment që i prishi gjithcka. Një fans me adresë fallco i shkruan ‘Si të q.. Mond … ”’ në Spanjë’. Aktorja nuk ktheu …

Artikulli i plotë »