Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve djali

Zbulim Tronditës! Ja pse djali 21-vjecar vrau me tre plumba babain…

————————————————————- ————————————————————- ————————————————————- ————————————————————- Djali vrau babain pas sherrit per ndertimin e nje bordure betoni ne oborrin e shtepise ne Babrru! Prej vitesh tashme ne Shqiperi njerezit vrasin per motive te tilla banale, duke ngritur doren ndaj te afermit dhe prindit per ti marre jeten pergjithmone. Pas tre javësh në …

Artikulli i plotë »

Tragjedi e rëndë në familjen Shqiptare, djali vret babain dhe nënën, arsyeja do të ju ‘çmend’

Durrësi është tronditur mëngjesin e sotëm nga një krim i rëndë në familje, ku djali ka vrarë babain dhe nënën e tij.Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë. Nga hetimet paraprake …

Artikulli i plotë »