Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve djali

Tragjedi e rëndë në familjen Shqiptare, djali vret babain dhe nënën, arsyeja do të ju ‘çmend’

Durrësi është tronditur mëngjesin e sotëm nga një krim i rëndë në familje, ku djali ka vrarë babain dhe nënën e tij.Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë. Nga hetimet paraprake …

Artikulli i plotë »

“Sonte te dhoma 69”/ Djali merr përgjigjen e shumëpritur pasi “çmend” vajzën, por më pas …

Zgjuarsia është gjë e mirë, por shpesh zgjuarsia e tepër vret. Kjo fjalë është e vërtetë nëse e keni përjetuar, por nëse jo… ky është rasti! Djemtë ndonjëherë i kalojnë kufijtë e zgjuarsisë, duke u përpjekur t’u bëjnë përshtypje vajzave, por nuk arrijnë të kuptojnë se veprimet e tyre mund …

Artikulli i plotë »

Shkodër/ Mijëra euro, flori dhe armë, djali hap bagazhin e Mercedesit të blinduar dhe i shtang të gjithë

Një djalë i paidentifikuar që mendohet se është nga Shkodra, ka dërguar një video amatoriale pranë redaksisë sonë, e cila do t’ju lerë pa fjalë. Video tregon momentin kur është hapur bagazhi i një automjeti tip Mercedes-Benz i blinduar. Aty dallohen një sasi mjaft e konsiderueshme eurosh që mendohet se …

Artikulli i plotë »