Thursday , 23 November 2017

Arkivat e etiketimeve djali

Hiti 2017: A e dini kush është Beqa? Po, djali i nanes së vetë – Ja reagimi i Jeta Xharres (Video)

Një video ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta NewBorn. Në këtë video shihet derisa gazetarja Jeta Xharra, pyet një person në emisionin e saj se a di kush është Beqa, derisa ai i përgjigjet ”Po, është djali nanës së vetë”, shkruan Gazeta NewBorn. E …

Artikulli i plotë »

“O ma sa herë bën marrëdhënie ti me babin?”, historia e këtij djali 12-vjeçar po thyen rrjetin

“O ma sa herë bën marrëdhënie ti me babin?”, historia e këtij djali 12-vjeçar po thyen rrjetin Fëmijët kanë aftësi të mbinatyrshme për të bërë pyetje, për të cilat është e pamundur të gjesh një përgjigje. Zakonisht pyetjet më të zakonshme janë “Përse qielli është i kaltër?”, “Çfarë do ndodhë …

Artikulli i plotë »

Zbulim Tronditës! Ja pse djali 21-vjecar vrau me tre plumba babain…

————————————————————- ————————————————————- ————————————————————- ————————————————————- Djali vrau babain pas sherrit per ndertimin e nje bordure betoni ne oborrin e shtepise ne Babrru! Prej vitesh tashme ne Shqiperi njerezit vrasin per motive te tilla banale, duke ngritur doren ndaj te afermit dhe prindit per ti marre jeten pergjithmone. Pas tre javësh në …

Artikulli i plotë »