Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve djali

Tragjedi në familjen shqiptare. Djali vdes në aksident ditën e ditëlindjes

Aurelio Hasaj (foto) është 16-vjeçari shqiptar, i cili humbi jetën në një aksident tragjik pasditen e sotme në Itali. Siç raportojnë mediat lokale, aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30, në komunën italiane Milazzo, në Messina. Së bashku me një vajzë, bashkëmoshatare, shqiptari, udhëtonte me një skuter. Mjeti u përplas me …

Artikulli i plotë »

LAJM ALARMUES:“Djali im vdiq nga kjo bimë helmuese”, kujdes fëmijët i vret për 1 minutë dhe të rriturit për 15

Pasi i ndodhi fatkeqësia me fëmijën e saj, nëna e djaloshit e shpërndau këtë informacion për të gjithë që të ruajnë fëmijët dhe veten nga kjo lule vdekjeprurëse. Historia e trishtë e jetës së saj filloi atëherë kur Esteban, djali i saj 5 vjeç po luante me këtë bimë, madje …

Artikulli i plotë »

Rrëfimi rrënqethës i 18-vjeçares: Si më përdhunoi e më la shtatzënë djali i tezes (FOTO)

Një hetim për marrëdhënieseksuale me dhunë mes kushërinjve zbuloi një histori dashurie mes dy të rinjve, të cilët tentuan t’ia fshihnin të vërtetën familjeve të tyre. Vajza me iniciale K.S. dhe djali i tezes së saj, shtetasi me iniciale L.L., të dy adoleshentë nga fshati Gjonomadh i Korçës kanë pasur …

Artikulli i plotë »