Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve derisa

Shiko si një person filmon Bleonën derisa bënte dush, Publikohet videoja në Instagram (+18 VIDEO)

Këngëtarja Bleona Qereti është një nga emrat e estradës që është shumë shpesh i pranishëm në mediet rozë.Ishte shoumeni Ermal Mamaqi ai i cili i publikoi Bleonës videon teksa po bënte dush.Këtë video, Ermali e ka bërë si paralajmërim të emisionit të tij Xing.al, ku do ta ketë mysafire, Bleonën.Në …

Artikulli i plotë »

Rrënqethëse: Derisa po këndonte kjo bukuroshe, shikojeni se çka i ndodh Shpetim Deskut/ Pamje

Sonte n’Kosovë Show në emisionin e përjavshëm të pranishëm ishin këngëtarja me pamjen dhe zërin e mrekullueshëm Fatlume Popovci e cila vërtetë solli atmosferë të zjarrtë me këndim live, shkruan Gazeta NewBorn.Përveç Lumes, të ftuar ishin edhe çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu të cilët pas një pauze u rikthyen …

Artikulli i plotë »

Vullkani i shpërtheu disa metra larg, derisa përpiqej ta fotografonte kraterin (Video)

Geoff Mackley ka qenë duke e montuar kamerën në skaj të kraterit që ndodhet në ishullin Vanatu të Australisë, kur pësoi një shpërthim i fuqishëm. Pranë tij është ngritur lava, që përcillej me tym të dendur, por nuk i ka shkaktuar ndonjë lëndim, transmeton Telegrafi. “Idiot profesional”, është emërtimi që …

Artikulli i plotë »

Momenti kur gruaja thyen me çekan veturën e ish-bashkëshortit, derisa fëmijët e dyshes ishin brenda dhe nuk mund të ndalnin lotët (Video)

Një grua e nervozuar është filmuar duke ia shkatërruar ish-bashkëshortit veturën me çekan, derisa brenda saj ishin edhe fëmijët e tyre që u tmerruan nga frika dhe nuk mund të ndalnin lotët. Duke parë se çfarë po ndodh fëmijët tri dhe pesë vjet bërtisnin “babi”, derisa nëna e tyre thyente …

Artikulli i plotë »

Pamje të frikshme: Derisa po peshkonte, peshkaqeni e sulmon duke i marrë “një copë këmbe” me vete Kujdes pamjet (Video)

Parker Simpson po peshkonte në brigjet e Key West, Florida, kur ai u sulmua nga një peshkaqen.Dhe në momentin që po bënte një gjë të tillë, përcjell Telegrafi, me sa duket i “provokuar” nga peshqit që po mbante Simpson, peshkaqeni e sulmon atë.Si pasojë, kafshimi i tij i shkaktoi atij …

Artikulli i plotë »

Derisa po bënte pompa në palestër pëson sulm në zemër dhe mbetet i vdekur në vend, kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës (Video, +18)

Një djalë i ri i cili në dukje të parë dukej mjaft i shëndetshëm, ka mbetur i vdekur në palestër derisa po bënte pompa. Kamerat e sigurisë të instaluara brenda palestrës kanë filmuar momentin rrëqethës, kur Ajinkya Lolge po bënte pompa në tokë derisa dy shokët e tij po e …

Artikulli i plotë »