Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve dashura

Publikohet video ja si ndodhi vrasja e Florencit, e dashura e tij Eni Besa tregon ku e morri videon dhe thot se kercenohet nga.. (Video)

“Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë….Vdekja e Florencit ka tronditur gjithë shqipërinë ku dhe po vazhdojnë hulumtimet se kush e bëri këtë krimë.Por e dashura e tij Eni Besa sapo publikon videon si ndodhi vrasja ne burge,kujdes pamjet: shikoni cfarë ndodh ne …

Artikulli i plotë »

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live” (VIDEO)

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët e jo tek moshat e thyera.Bar-kafetë janë vende që frekuentohen nga shumë njerëz dhe përkëdheljet e shumta …

Artikulli i plotë »