Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve darke

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë!

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë! Policia greke ka vënë në pranga një 20-vjeçar shqiptar i cili është denoncuar nga një 24-vjeçare angleze për përdhunim. Sipas mediave greke, anglezja është abuzuar seksualisht në ishullin Rodhos në Greqi. Me shqiptarin në pranga ra edhe …

Artikulli i plotë »

Balena Blu shantazhon 13-vjeçarin nga Pogradeci: Do shihemi në darkë, unë kam çdo të dhënë tënde tashmë

“Balena Blu” edhe pse është personifikim i një kafshe deti mjaft të këndshme, në emërtimin e një loje nuk ngjason aspak e këndshme. Prek kohësh është dhënë alarmi në mbarë botën se fëmijë po vrasin veten duke ndjekur udhëzimet e kësaj loje, por prej disa ditësh kjo lojë ka mbërritur …

Artikulli i plotë »

Rama darkë në Sarajevë, në krah me Vuçiç….dhe përballë Mustafën (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka darkuar së bashku me Kryeministrin e Serbisë Aleksandar Vuçiç mbrëmjen e sotme në Sarajevë. Mësohet se në darkë së bashku me Ramën e Vuçiç kanë qenë edhe Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Kryeministrat e tjerë të rajonit. Fotografia është shkrepur pikërisht në një restorant në …

Artikulli i plotë »