Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve burri

Përfundon keq aventura e 23 vjeçares, “burri” i ngjitet e i nxin jetën

Një vajzë 23-vjeçare”>23-vjeçare nuk do ta kishte menduar se lidhja me një 38-vjeçar nga Tirana do t’i hapte asaj mjaft probleme më pas. Policia e arrestoi këtë të fundit dje pasi akuzohet se ka përndjekur në mënyrë sistematike një 23-vjeçare”>23-vjeçare ndërkohë që ata kishin shkëputur një lidhje të mëparshme me …

Artikulli i plotë »

Burri Akuzon Gruan Për Tradhti, I Merr Pasaportën Dhe Zhduket Gjatë Pushimeve Në Shqipëri…FOTO

Një grua po përjeton një tmerr të vërtetë nga bashkëshorti i saj. Bëhet fjalë për shtetasen I.B. e cila është emigrante në Greqi dhe kishte zgjedhur Shqipërinë si destinacion për të kaluar pushimet, shkruan Panorama. Ajo së bashku me bashkëshortin kanë ardhur në Shqipëri dhe kanë qëndruar në Elbasan te …

Artikulli i plotë »