Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve burri

LAJMI FUNDIT: Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut

LAJMI FUNDIT: Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut Sipas disa dëshmitarëve që kanë kontaktuar me redaksinë tonë, mësohet se një atentat me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së njohur si 9-katëshet. Një person i paidentifikuar ka …

Artikulli i plotë »