Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve burri

Burri akuzon gruan në emision: Punon në lokale nate në Zvicër/ Ja ç’i thotë ajo

Dy ish-bashkëshortë janë konfliktuar gjatë ditës së sotme në emisionin ‘Me zemër të hapur’, për shkak të kujdestarisë së vajzës 7-vjeçare që ata kanë pasur nga martesa së bashku. Në studion e emisionit është paraqitur Mariglen Greca nga fshati Baldushk i Tiranës, i cili pretendon se ish-bashkëshortja e tij Flutura …

Artikulli i plotë »

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live” (VIDEO)

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët e jo tek moshat e thyera.Bar-kafetë janë vende që frekuentohen nga shumë njerëz dhe përkëdheljet e shumta …

Artikulli i plotë »

Në shtrat me gruan dhe 6 të tjera, burri: Kjo marrëdhënie më shpëtoi martesën (Video)

Në shtrat me gruan dhe 6 të tjera, burri: Kjo marrëdhënie më shpëtoi martesën Krijuesi i robotëve të seksit me inteligjencë artificiale shprehet se, kryerja në mënyrë të rregull e marrëdhënieve seksuale me to i ka rregulluar martesën…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e …

Artikulli i plotë »