Saturday , 16 December 2017

Arkivat e etiketimeve brenda

Alberti nxjerr publikisht të palarat që Geti i bën brenda ‘BabaStars’ kurse Stresi i del në krah Albertit

Grupi më i suksesshëm ‘BabaStars’ janë duke u përballur me një krizë brenda tyre. Labeli BabaStars njihet si shumë i suksesshëm por jo të gjithë janë të kënaqur me punën që Geti e bën brenda këtij grupi, shkruan lajmi.net Ishte Albert Krasniqi ai i cili nxorri të palarat brenda ‘BabaStars’ …

Artikulli i plotë »

Ky është fati që sun ta merr askush,mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, kur hyri brenda i ndryshoi jeta përgjithmonë

Ky është fati që sun ta merr askush,mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, kur hyri brenda i ndryshoi jeta përgjithmonë Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, për të cilën gjyshi i saj i kishte …

Artikulli i plotë »

“Kijameti” i sotëm në Stamboll: Brenda pak minutash u përmbytën rrugët, u rrëzuan pemë..(Video)

Një stuhi e frikshme është derdhur mbi Stamboll, duke lëshuar shi të rrëmbyeshëm dhe breshër, që brenda pak minutash përmbytën rrugët, rrëzuan pemë dhe pezulluan trafikun ajror e atë rrugor. Të paktën dy persona u lënduan, kur një mur i vjetër varreze u shemb, raportuan mediat lokale. Fluturimet nga aeroporti …

Artikulli i plotë »