Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve befason

Vetëvendosje tejkalon gjitha partitë poltike, befason me rezultat

Sipas rezultateve preliminare, në Komunën e Vushtrrisë koalicioni PDK-AAK-Nisma dhe Lëvizja Vetëvendosjen janë duke luftuar për vendin e parë. Nga votat e numëruara deri tani prej 9.6 për qind nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, koalicioni PDK-AAK-Nisma ka 37.54 për qind të votave, ndërsa Vetëvendosje 35.05 për qind të votave. Deri …

Artikulli i plotë »

Mesazhi i ushtarit të UÇK-së befason VETVENDOSJEN.. Prsh unë një ish ushtar i UUÇK-së edhe i plagosur ne vijen e parë tfrontit jetoj ne Itali por…

Mesazhi i ushtarit të UÇK-së befason VETVENDOSJEN.. Prsh unë një ish ushtar i UUÇK-së edhe i plagosur ne vijen e parë tfrontit jetoj ne Itali por… prsh Shepd Ahmeti jam edhe une nje ish ushtar i UQK-ES dhe i plagosur ne vijen e pare te frontit jetoi qe 12 vite …

Artikulli i plotë »

Befason Adelina Ismaili: Këta kosovarë nuk më lejuan të këndoj këngë për Adem Jasharin (Foto)

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismajli ka njoftuar me anë të profilit të saj në facebook se do të rikthehet në ekran, shkruan Botapress. Këngëtarja e mirënjohur ka thënë se do të incizojë një këngë të re së shpejti dhe me këtë ajo ka befasuar mjaft fansa,shkruan Botapress.info Adelina ka …

Artikulli i plotë »

A prishet agjërimi nëse puth apo përkëdhel bashkëshorten? Përgjigjia që po i befason gjithë agjëruesit

Gjatë muajit të ramazanit, për agjëruesit ndalohen shumë gjëra, deri në iftar përfshirë këtu ushqimin, pija. Por ky ndalim nuk përfundon me kaq. Përveç ushqimit, pijes dhe seksit, edhe masturbimi ndalohet gjatë kohës së agjërimit, shkruan Gazeta NewBorn, shkruan Gazeta NewBorn. Por a e prish puthja agjërimin? Agjëruesit i lejohet …

Artikulli i plotë »

Befason Burdushi, ia qëllon parashikimit për skenën politike – Ja çka paralajmëroi (Video)

Magjistari i njohur kosovar, Hysri Peçani, i njohur në Kosovë si ”Burdushi”, njihet për parashikimet e tij, transmeton Gazeta NewBorn. Shpeshë herë ka ndodhur që atij i kanë dështuar parashikimet, por në intervistën e dhënë në emisionin n’Kosovë Show, Burdushi thotë se ia ka qëlluar parashikimit kur flet për politikën, …

Artikulli i plotë »