Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve befason

Befason deputeti i NISMA-s: Albin Kurti zëvëndës-kryeministër dhe ministër i Punëve të Jashtme!

I nominuari i Lëvizjes Vetëvendosjes për postin e kryeministrit, Albin Kurti ka ftuar subjektet politike të koalicioni LDK-AKR-Alternativa si dhe të gjithë ata deputetë të koalicioni PDK-AAK-Nisma që janë kundër vazhdimit të regjimit të vjetër, t’iu bashkohen atyre në tryezë për të diskutuar për Qeverisjen e re. Po ashtu, Kurti …

Artikulli i plotë »