Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve befason

Befason MEDA: U ndava nga ish e fejuara, sepse e kuptova që ajo është duke më tradhtuar edhe atë me shokun më të….

Këngëtari Meda përpiqet ta ruaj një stil elegant, burrëror dhe të mos dal shumë nga vetja. Këngët e tij kryesisht kanë të bëjnë me dashurinë, vuajtjen, lotët. Ndërda Edhe gruaja e këngëtarit, Lulja, zakonisht është elegante dhe serioze në paraqitjen e jashtme. Në një intervistë këngëtari Meda ka folur për …

Artikulli i plotë »

Befason Adelina Ismaili:: Tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe të bëj…

Këngëtarja Adelina Ismaili për shumë vite ishte një prej këngëtarëve me aktive të estradës me muzikat dhe hitet e saj. Adelina në një intervist ka rrëfyer për jetën e saj ku dhe tregoi disa probleme që ka pasur në të kaluarën deri sa ka arritur në këtë vend ku është …

Artikulli i plotë »

Kur Ka Qenë Hera E Fundit Që Ke Kryer Marrëdhënie Me Një Mashkull, Diellza Kolgeci Befason Me Përgjigjen e saj… (Video)

shte zgjedhur vajza më e bukur në Kosov në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar. Ndonëse shumë kush mund të ketë …

Artikulli i plotë »

Kur Ka Qenë Hera E Fundit Që Ke Kryer Marrëdhënie Me Një Mashkull, Diellza Kolgeci Befason Me Përgjigjen e saj… (Video)

Ishte zgjedhur vajza më e bukur në Kosov në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar. Ndonëse shumë kush mund të ketë …

Artikulli i plotë »

Do ju lë pa fjalë :Befason Kallashi ,ja me cilin politikan shqipëtar ,bëj marëdhënie …

Valltarja kosovare bombastike Kallashi befason me nje deklarate interesante.Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saja bombastike , gjithehere ka joshur publikun.Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin pallohet.Ajo nuk hezitoi ne nje interviste per te dhene pergjigjen …

Artikulli i plotë »

Pyetet Kur Ka Qenë Hera E Fundit Qe Ka Kryer Marrëdhënie Me Nje Mashkull, Diellza Befason Me Përgjigjen!(Video)

Ishte zgjedhur Miss Kosova në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë.Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar.Ndonëse shumë kush mund të ketë dëshiruar ta ketë në krah, Diellza …

Artikulli i plotë »