Thursday , 22 February 2018

S’kishim parë gjë deri tani, shikoni si rri në shtëpi Klaudia Pepa


Balerian e njohur shqiptare kohët e fundit ka bërë të gjithë të flasin për të.

Pas deklaratës së saj ndaj ish bashkëshortit Albi Nako, të cilin e cilësoi si ‘vëllain e saj të madh’ nuk mbeti i madh e i vogël pa e sulmuar.

Pavarësisht të gjithave Klaudia nuk ka ndalur të provokojë me postimet e saj super sensuale, shkruan Express. Jo më larg se një ditë më parë ajo mahniti me një pozë mjaft të vështirë për tu realizuar mbi një pemë…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: