Thursday , 22 February 2018

SHITET Banesa me siperf.62.65 m2 / ÇMIMI 23.000 EURO / SHUMË URGJENT !!!


Banesa me siperf.62.65 m2 / ÇMIMI 23.000 EURO / SHUMË URGJENT…Shitet banesa ne lagjen Breg I Diellit1. Banesa me siperfaqe 62.65 m2 (2+1) e cila perbehet nga salloni me kuzhine,dy dhoma te gjumit,banjo,koridor dhe ballkon,e cila gjendet ne katin e 5-te.-Banesat jane ne fazen e punimeve te brendshme dhe priten te perfundohen ne fund te vitit 2017, Ja si mund ta kontaktoni pronarin, Shtypni poshte reklamen dhe i keni te dhenat, mos e humbisni kete rast: