Sunday , 25 February 2018

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si në filma! (Video)

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si ne filma.Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe automjete të tjera me vlerë më të vogël nga pesë të dyshuarit.Kliko reklamën më poshtë për shikuar videon: