Sunday , 25 February 2018

Shikoni se kush eshte mashkulli shqipetar me i “eger” ne shtrat sipas Ciljetes ! (Video)

Sic njihet ne boten e muzikes Ciljeta thuhet se eshte nje nder femrat me seksi shqipetare. Por ne intervist per Thumb ajo u pyet se kush eshte mashkulli me seksi dhe qe do doje te kaloje nje nat me te, ajo u pergjigj duke thene se vetem Blerim Destani me ka … .Shiko videon me posht duke klikuar ne reklamen me poshte⬇⬇⬇⬇⬇⬇