Thursday , 22 February 2018

Shikoni duetin e transgjinores Linda Rei dhe Nora Istrefit (Video)


Dhe kujt ja priste mendja se dhe Linda Rei këndon… Shikoni duetin mes saj dhe Nora istrefit.
Mbremja e kaluar ishte një fillim sezoni i shumë prej club-eve më të frekuentuar në vend dhe si e ftuar speciale në një prej tyre ishte edhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi. Në një vend ku të shumtë ishin fansat dhe personat të cilit ishin të pranishëm ajo që ra ne sy ishte dhe prania e transgjinores Linda Rei. Këtë gjë e ka bërë të ditur edhe Linda përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan intv.al. Dhe në një ndër pastime e publikuara nga ajo është videoja më poshtë ku shihet krah këngëtares Nora Istrefi, e cila ftoi Linden të këndonin së bashku një pjesë nga kënga e saj, “Sa t’kam dasht”. Linda nuk hezitoi dhe si këndoi krah Norës mund ta shikoni në videon më poshtë…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: