Sunday , 25 February 2018

Shikoni çfarë i bën një Kosovarë Vuçiçit sot në Mitrovicën e Veriut, tmerrohen serbët / PAMJE TE PLOTA ME VIDEO

Sot ishte per vizite Aleksander Vucic ne Mitrovicen e Veriut. Por nje gje pa pritur ndodhi aty kur nje Kosovar u shfaq dhe filloi ta fyente Vucicin dhe pa pritmas Vucici e shikoi dhe e uli koken posht dhe filloi te ecte rruges me te ftuarit nga serbia. Por perseri Kosovari i shkoi pas dhe ndodhi e papritura askush nuk e kishte pritur,Ja se cfar ndodhi per tpar pamjet e plota kliko reklamen pasi ta shtypni reklamen pamjet hapen pas 5 sekondave