Thursday , 22 February 2018

“Rrihej” me veten dhe “armiku” ia thyen këmbën! (Video)


Ryan Rowlands nga South Wales, e ka thyer këmbën derisa po “rrihej” me vetveten.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon 24-vjeçarin e nervozuar që flet me vete, derisa nis sulmin dhe rrëzohet, transmeton Telegrafi.

“Të gjithë e urrejmë veten, por shoku im e teproi dhe tani duhet të shkojë në spital”, ka shkruar miku që e bëri filmimin.

“Personi më i sinqertë dhe më i përshtatshëm për t’u përleshur është vetja jote”, është një nga komentet e shumta. shiko videon