Thursday , 22 February 2018

Rrënqethëse! I riu shqiptar tregon momente emocionuese, “Zoti më shpëtoi nga lufta ndërsa unë jetën e vogëlushes”, shikoni çfarë ka bërë ai


Elvis Kadriu, 21 vjeç, nga Drenica e Kosovës, lindur në fshatin Aqareva, punon inxhinier në një kompani aeroplanësh në Austri. Disa ditë më parë, u ndesh me një nënë 42 vjeçare, e quajtur Leonie e cila po rrihte me aq forcë sa kishte të bijën 2 vjeçare në mes të sheshit Brauna në Austri…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: