Thursday , 22 February 2018

Poston foton me të brëndshme dhe ndjekësit ‘tërbohen’ në komente, Roza i bën të pendohen


Ndërkohë që pret të startojë emisionin e sja më të ri “Why not”, Roza Lati sapo ka realizuar edhe një set fotografik duke reklamuar edhe një linjë të brëndshmesh.
Mbrëmjen e kaluar moderatorja postoi foton e parë nga seti dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërshojnë me komente nga më të ndryshmet. Përveç komplimentave, ka edhe nga ata që e kritkojnë për zhveshjen apo pozat provokuese. Megjithatë 29 vjeçarja, hera –herës nuk ia kursen ndonjërit edhe përgjigjen, ashtu siç ajo di. Madje disa prej tyre edhe i bën të pendohen për komentet e lëna. .. shtype reklamen shiko videon e plote..