Friday , 23 February 2018

Poston foton me të brëndshme dhe ndjekësit ‘tërbohen’ në komente, Roza i bën të pendohen –


Ai njihet tashmë nga publiku dhe fansat se di të jetoj mes luksit të shfrenuar kjo edhe falë suksesit të tij në botën muzikore.
Noizy na ka treguar shpesh se rrugët e Shqipërisë i përshkon me Ferrari dhe mjete të tjera të shtrënjta, por mesa duket noizy tani ka vendosur të na tregoj sesi duket një çantë e mbushur me para.
Në rrjetet sociale reperi i njohur ka publikuar një foto ku shfaq një çantë plot me tufa eurosh dhe parashë.
Shpresojmë që Noizy të ketë deklaruar burimin e lekëve dhe të jetë në rregull me ligjet… shtype reklamen shiko videon e plote..