Thursday , 22 February 2018

Plas rrjeti publikohet video e Noizyt me Kallashin (Pamje Exluzive)


Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt…
Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi….shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: