Thursday , 22 February 2018

Për të satën herë do të bëhet baba Getoar Selimi?


Lidhja, fejesa e martesa e reperit Getoar Selimi me prezantuesen bukuroshe Marina Vjollca, ka bërë bujë të madhe gjithandej. Dasma e tyre vazhdon të përflitet ende, shkruan “Kosovarja”.
Është thënë e thuhet se Getoar Selimi është baba i repit shqiptar. Përtej kësaj, ai ndër vite e ka konfirmuar pozicionin e tij edhe si ikonë e modës mashkullore. Pra, edhe babai modës.I guximshëm, eksperimentues dhe përherë In, i tillë është Geti, shkruan “Kosovarja”.
Dhe, kur të bëhet baba realisht, kjo do të jetë hera e tretë, pasi këtë epitet e ka marrë një herë edhe nga muzika e moda…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: