Thursday , 22 February 2018

Pas martesës, këngëtarja shqiptare tregon fytyrën e vajzës së porsalindur


Para ca ditësh na befasoi me disa fotografi.
Këngëtarja Leonora Poloska befasoi pasi që në këtë foto ajo shihet nuse, pas martesës me Andin Randobrava, shkruan lajmi.net
Kjo martesë e tyre, ndodhi disa ditë pas lindjes së vajzës.
E sonte, në Instastory, Leonora publikoi një fotografi të vajzës e cila duket shumë e ëmbël….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: